0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
درباره ما

فروشگاه حظوری عصر قائم واقع در چهارراه ولیعصر بازار کامپیوتر رضا طبقه همکف پلاک 30 از سال 1373 دایر بوده و در زمینه فروش لوازم دیجیتال و الکترونیک و لوازم کامپیوتری فعالیت دارد .

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز مشتریان و بهبود در نحوه ارسال از سوی کشور عزیزمان ایران از سال 1400 این فروشگاه <عصرقائم> فروشگاه مجازی جدیدی با نام قائم آی تی را راه اندازی کرده تا بتوانید نیاز های مشتریان خود را با مدیریت قوی تر و ارسال سریع و مقرون به صرفه و همچنین پیگیری راحت تر مشتریان از طریق سامانه های مختلف از وضعیت مرسوله خود گام جدیدی در زمینه فروش و رفع نیاز مشتریان راه اندازی کردیم تا بتوانیم به کلیه مناطق ایران ارسال داشته باشیم. 

هدف این فروشگاه ارسال سریع و فروش لوازم دیجیتال اورجینال و رضایت مشتزیان خود است تا بتوانیم سهمی از بازار الکترونیک و لوازم کامپیوتر و دیجیتال کشورمان داشته باشیم.

تمرکز ما در این فروشگاه بیشتر کمک به تولید کنندگان کالای ایرانی است از این رو کالاهای خود را که نام تجاری ساخت ایران را داشته باشند با کمترین سود و بهترین روش ارسال انجام میدهیم تا بتوانیم قدمی در پیشرفت و خودکفایی مملکت خود برداریم و پیشرفت را خودمان رقم بزنیم.

تمرکز دیگر ما در فروش اینترنتی در زمان ارسال است زیرا که مهمترین عامل در فروشگاه رفع نیاز در لحظه و سریعترین روش ارسال و همچنین هزینه ارسال میباشد و وجه تمایز ما با دیگر همکاران ماست. 

فروشگاه اینترنتی قائم آی تی بیش از 90 % از کالاهای خود را در که در سایت آماده فروش هستند را در انبار مجموعه موجود دارد تا بتواند به محض ثبت سفارش مراحل ارسال و بسته بندی را انجام دهید.

زمان ارسال برای مشتریان ساکن تهران 15 دقیقه پس از ثبت سفارش می باشد و مشتریان ساکن تهران میتوانند به محض ثبت سفارش در محل فروشگاه اینترنتی کالای خود را به صورت حضوری دریافت کنند یا از طریق ارسال پیک خود به این فروشگاه کالا را دریافت نمایند .

به منظور صرفه جویی درهزینه ارسال کالا فروشگاه اینترنتی قائم آی تی سفیر هایی با تجربه کاری بالا در خدمت دارد تا بتواند در بازه زمانی 4 بعد از ظهر تا 8 شب را در مناطق 22 گانه تهران با کمترین هزینه و امکان پرداخت در محل کالای مشتریان خود را به آن ها تحویل دهد .

مشتریان شهرستان که با کالارسان پست پیشتاز اقدام به ارسال سفارش خود میکنند میتوانند با تعرفه پستی با توجه به فاصله تا مقصد و اندازه و وزن کالا که هزینه آن در خود سایت محاسبه میشود نهایتا تا سه روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل بگیرند.

همچنین مشتریانی که به نحوه و زمان ارسال مرسوله خود حساس تر هستند میتوانند با انتخاب یکی از روش های چاپار،تیپاکس و باربری و یا از طریق هوایی انتخاب کنند که هزینه آن به صورت پس کرایه خواهد بود .

مشتریان محترم میتوانند در پنل خود در سایت قائم آی تی از وضعیت مرسوله خود باخبر شوند و یا با شماره گیری شماره های 02166480121 و 02166480131 از 10 صبح تا 7 شب به صورت یکسره پیگیری کنند.

در مواقعی که قیمت ارز در حال تغییر است خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش حتما با فروشگاه هماهنگی انجام شود همچنین مشتریان میتوانند با شماره همراه 09123064549 در هر ساعت از روز مشاوره دریافت کنند.

لازم به ذکر است تمامی کالا هایی که در سایت قائم آی تی دارای قیمت هستند موجود و فروشگاه موظف به تحویل کالا میباشد در غیر این صورت حداکثر تا زمان یک روز پس از ثبت سفارش با ایشان هماهنگی جهت جابحایی و یا عودت وجه با شما هماهنگی انجام میشود.

فروشگاه اینترنتی قائم آی تی خود رو مستلزم به مرجوعی کالا نمیداند چرا که تمامی کالاهایی که به مشتریان تحویل میشود به صورت نو و آکبند میباشد و فروش کالای باز شده و یا استفاده شده در سایت ممنوع میباشد. لذا خواهشمندیم در انتخاب خود نهایت تحقیق و بررسی را انجام دهید ،

طبق قوانین اتحادیه صنف کامپیوتر کلیه کالاهایی که شرکت هایی آن هارا گارانتی کرده اند خود شرکت گارانتی کننده موظف به تعمیر تعویض و یا برگشت وجه به مشتریان می باشند و فروشگاه اینترنتی قائم آی تی هیچگونه مسئولیتی نسبت به تحویل تعمیر و یا تعویض کالا ندارد و مشتریان در صورت خرابی کالاهای گارانتی دار موظف هستند تا با خود شرکت گارانتی کننده کالا در ارتباط باشند. 

ما امید داریم تا بتوانیم قیمت مرجع لوازم کامپیوتری و الکترونیک را در کشور عزیزمان ایران داشته باشیم ممنون و تشکر از انتخاب و همراهی شما مشتزیان عزیز با ما هستید.

 استقبال میکنیم از انتقادهای شماو حتما در زمینه پیشرفت خود اصلاح میکنیم.