در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :

نحوه ارسال کالا

ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید ، به همین خاطر این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می‌کنیم. مجموعه قائم آی تی با تجربه بالا در فروش آنلاین، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می‌کند

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی قائم آی تی در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت می‌پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری می‌باشد، (در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ و پرازدحام مانند دوران قرنطینه یا اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان و روش ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد، هماهنگی های لازم در شرایط خاص از طرف انبار توزیع قائم آی تی صورت می‌پذیرد)

محدوده استان تهران:


1. سفارش‌های تهران رآس ساعت 14 تحویل پیک می‌دهیم.که همان روز طبق زمان بندی درخواستی تحویل میگردد.(سفارشهای بعد از ساعت 14 به روز بعد موکول میگردد،در صورت عجله بابت تحویل کالا، قبل از خرید با ما تماس بگیرید تا در صورت امکان با تاکسی اینترنتی کالا ارسال خواهد شد)

1-1.پیک: ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است.

ما همواره تلاش می‌کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان قائم آی تی، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت، قائم آی تی همه تلاش خود را می‏‌کند تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسد.

محدوده خارج از شهر تهران:

2.ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران می‌‌باشد از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می‌پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 تا 72 ساعت زمان میبرد.

1-2. دوستانی که محدوده جغرافیایی خارج از تهران محل دریافت سفارش خود هستند نیز در صورت عجله جهت دریافت سفارش خود،قبل ار خرید با ما تماس بگیرید تا در صورت امکان از طریق تیپاکس یا پایانه های مسافربری ، کالا ارسال گردد.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد،البته شما همیشه حق انتخاب خواهید داشت.